Merhaba dostlar…

Söz verdiğim gibi yazılarıma başladım. Umarım web siteme girdiğinizde arzu ettiğiniz şarkılara ya da gizli kalmış keşfedilecek hit'lere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuzdur. Gördüğünüz eksikleri veya düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Önerilere açığız. TV'lerin yıllarca uyguladığı yasaklar ve denetim mekanizması sebebiyle bir çok eser sizlere layığıyla ulaşmadı, ulaşamadı! Liberal düzene geçince de reyting kaygısı şarkıları ve dizileri sıradanlaştrdı. Ama artık ne mutlu ki, durum değişti artık. Herkes dijital ortamda kendi özel seçimini yapabiliyor. Popüler kültürün benimsediği öneme uygun şarkılar tabii ki sükse yapmalı, eşyanın tabiatı gereği bol tıklanmalı ama bu durum sanat eserlerinin önünü kesmek adına avantaj olarak kullanılmamalı! Her üretim değerlidir ve emek sonucu ortaya çıkar ama sabah dinlemekten hoşlanabileceğimiz bir müzik akşama uymayabilir! Çocuklar için yapılmış bir film baş yapıt bile olsa yetişkinler izlerken zorlanabilir! İşte tam bu noktada seçmek, ayrıştırmak , değerlendirmek sizin göreviniz oluyor.

Kalp insanları tuhaftır! Bir ömrü onay almak, biraz daha sevilmek ve başarmak için her özelini kaybederek delicesine çalışarak geçirir. Alkışı duyunca her şeyi unutup yeniden başlamak için güç bulur! 2014 yılını kendim için projeler yılı olarak görüyorum. Gerek sahne, gerekse müzik çalışmalarımda yenilikler, değişik gösteriler yapmak, farklı isimlerle düet şarkılar söylemek istiyorum. Tabi her şeyin başı sağlık. Geçtiğimiz yıl albümün hemen ertesi ayak bileğimi kırdım ve ilk defa böyle bir şeyi yaşadım. Bu kadar zorlanacağımı tahmin edemezdim. Bu yüzden Allah kısmet etsin çalışalım! Koca bir ekiple 2013'ten beri çok gururlandıran bir albüm yaptım. İçinde yıllara yayılacak keyifte şarkılar var. Adı "Tam Zamanında". Uzun bir aradan sonra Sezen'le çalışmak şölen gibiydi ama albüm tanıtımına uzun bir ara verince "yine öyle olmamalı" diyerek yeni şarkılara başladım. Benden hiç duymadığınız biçimde şarkılar olacak. En iyi öğrendiğim şey; Hayatta yenilikten uzak kalan eskimeye mahkumdur! Single olarak başlayacağız. Gerisi sizlerle gelsin. Güzeli paylaşarak bulalım. Ayrıca genç besteciler... Yolladıklarınızı dinliyorum, umutluyum. Yollayın, bir gün mutlaka biri...!

Sevgiler...
Merhaba Sevgili Müzikseverler,

Yaşamım boyunca beni ve kariyerimi hep iç güdülerim yönlendirdi, benim için en doğal buydu.Zor bir çocukluk, yaşanmamış bir genç kızlık erkenden başlayan sahne yaşamı karar verilmesi gereken dönemeçler, yalnız ve yokuş yukarı yol alırken tek dinlediğim kalbimin sesi oldu.Bana sevgi veren dinleyicimi anladığımı anlatabilmenin tek yolu aynı sevgi ve saygı ile geri dönebilmek idi.
Bu günlere geldik...
Sizler için tasarlanan bu site, incelikli ama sade, eksiksiz ve zorlamasız olsun istemiştim. Çok değişik öneriler oldu hepsi iyi niyetli ve özenliydi ama ben en dolaysız olanı seçtim. Başlangıçtan bu güne uzanan diskografimi rahatlıkla bulabilir dinleyebilir ve iç bilgilerine erişebilirsiniz. Gizli kalmış şarkıları keşfedebilirsiniz.
Üstelik çoğu baş yapıtı da değişen formlar nedeniyle müzik marketlerde bulmanız neredeyse imkansız. :)

"Gerçek şarkıların " etkisi asla yadsınamaz, hayatın özel anları silinemez olur. Keder azalır, bazen özlem depreşir. Umut, heyecan, hatta bir günün seyri değişir farklı düşünce yapısına sahip insanlar bir ezgiyle bütünleşir.
Duygular bir ayna gibi yansır.
İnsanı, daha insan hissettiren sanat'ın herhangi bir dalının önemsenmesi ise, müzik ve edebiyat bence ilk sıralarda yeri değişmeyen olgulardan işte tam da bu yüzden tanış olduğum dinleyicilerime yeniden kavuşmak yenilerle tanışmak için burdayım...
Durmadan üretmeye devam...
Yaşadıkça şarkı söyleyeceğim ve bazen içimden geçenleri kaleme alıp sizlerle paylaşmak dileğim. Fikirleriniz çok önemli elden geldiğince cevap vermeye çalışacağım. Güncel haberleri de birinci elden öğrenebilirsiniz. Kısaca bir kez daha merhaba ve hoşgeldiniz.