1987 7'den 77'ye
Künye:

Yönetmen : Haldun Dormen
Müzik Direktörü : Selçuk Tekay
Kadro : Nükhet Duru, Erol Evgin, Adile Naşit, Uğur Yücel, Derya Alabora, Dans Grubu

Müzikaller ve sahne çalışmaları sırasında durmuyor, duramıyor, bir yandan da çok sesli Türk müziği denemeleri yapıyordum. “Sevda” ve “Nadide” albümleri bu donemde çıkmıştı. Sahnede de bu yönde devam ediyordum. O sıralarda Erol Evgin de aynı türde bir albüm hazırlamıştı ve biz birlikte şarkı söylemeye başladık. Çok beğenilince sürekli teklifler almaya başladık. Hatta o dönemde televizyonun çok sevilen eğlence programı “Bizden Size”yi de birlikte sunuyorduk. Hal böyleyken bir müzikal yapmak şart oldu. İzmir Fuarı için hazırlıklara başladık. Ekip çalışmasının önemini iyi bilen iki arkadaş olarak, oluşturulan muhteşem kadroya hemen adapte olduk. Hızlı bir prova süreciyle çok tatlı bir yaz şovu çıktı ortaya. Bu kez dünya müzikallerinden örnekler seçip, en vurucu sahneleri canlandırdık. Hele bir sahne vardi ki; "Hello Dolly" müzikalinden şahane bir anı… Ben ne giymişsem rahmetli Adile Naşit aynısının abartılı olanını giyinmiş, beni itiştirip benim şarkılarımı seslendirmeye çalışıyordu.

O müzikalde Uğur Yücel ve Derya Alabora aşk hikayesini canlandırırken, o aşk gerçeğe dönüştü ve birlikte yuva kurdular. Dans ve oyuncu grubu ile “punk” akımı, "Cumartesi Gecesi Ateşi (John Travolta)", oradan "Singin In the Rain"e geçip, sonunda Zeki Müren’den “Beklenen Şarkı”ya bağlıyorduk.

Yeri gelmişken söylemeliyim; Erol Evgin’i öz ağabeyimmiş gibi severim. Onunla çalışmak da, dostluk etmek de çok harikadır ve ben onu hep özlerim.